Моя ХАТА

Аспіраційне обладнання СовПлим.

Аспіраційне обладнання СовПлімПідприємство «СовПлім» утворено в 1989р. з участю шведської фірми PlymoVent AB, яка виробляє широку номенклатуру продукції для місцевої витяжної вентиляції та аспірації.

На сьогоднішній день наша компанія пропонує Вам наступну продукції СовПлім, яке включає в себе:

1. Витяжні пристрої СовПлим (8 типів і 44 моделей) з нержавіючої сталі, алюмінію і пластика для витяжки стружки, пилу, масляного туману, аерозолів та інших шкідливих речовин від робочого місця.

Конструкція витяжного пристрою поворотна, підйомно-поворотна, телескопічна, на гнучких повітроводах і на базі рейок-повітровода. Максимальний радіус дії витяжного пристрою становить 4 і 8 метрів.

Для створення розрідження на вхідний круглої або рожкової воронці застосовується високооборотні радіальні вентилятори серії F та енергозберігаючі вентилятори серії TEV для середнього тиску.

Аспіраційне обладнання СовПлімКонструкція витяжного пристрою моноблочна або мобільний із підключенням до центральної витяжної системи вентиляції або аспірації. Кріплення опори витяжного пристрою на стіну або робочий стіл.

2. Агрегати фільтровентиляційні (14 моделей). В єдиному корпусі змонтований витяжний вентилятор і два ступеня очищення повітря. Агрегат виконаний в мобільному (на коліщатках) і стаціонарному виконанні.

3. Фільтри масляного туману (5 типів і 30 моделей) в корпусі з листової сталі, з можливістю установки витяжного вентилятора, з датчиками тиску і ступенем забруднення. Фільтр призначений для очищення повітря від пилу, парів мастильно-охолоджуючих рідин, аерозольного туману і інших шкідливих виділень.

4. Електростатичний фільтр (3 типу та 9 моделей) в корпусі з листової сталі для очищення повітря від пилу, диму, аерозолів і запахів. Фільтр має три ступені очищення: перший – предфільтр, другий элекростатическая камера іонізатора і третій – вихідний фільтр. Споживана електрична потужність фільтра становить 100 Вт/год при вхідній напрузі 220 або 380 В.

5. Агрегати пиловловлюючі (3 типу та 9 моделей) для очищення повітря від пилу, тирси, стружки, волокон та інших шкідливостей. Продуктивність агрегату від 800 до 5000 куб. м/год. Обладнання виконано в корпусі з листової сталі. Має вентилятор пиловий, пилозбірник, один або три циклону і фільтр. Агрегат виконаний в мобільному (на коліщатках) і стаціонарному виконанні.

6. Циклони пиловловлювачі (2 типу та 7 моделей) для очищення повітря від пилу, стружки і зважених твердих частинок з продуктивністю від 300 до 8000 куб. м/год.

7. Столи зварювальника (5 моделей). Стіл зварника призначений для проведення робіт зі зварювання, пайку і полірування виробів середнього габариту, довжина столу 1010мм, ширина 820мм. На стільниці змонтована колосникова решітка з огорожею і лампою підсвічування. У конструкції столу змонтований витяжний вентилятор, катриджи фільтрів очищення і тумба для інструментів.

8. Автоматика енергозберігаюча, яка підключається на робочий кабель основного обладнання і управляє витяжною системою аспірації тільки при працюючому основному обладнанні для зварювання, пайки і полірування. Дана автоматика значно економить для Вас електрику і тепло.

Аспіраційне обладнання СовПлим. Компанія «Вент-заводи», — вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52