Моя ХАТА

Догляд за вікнами

Пластикові вікна мають дуже важливу перевагу — простий догляд. При митті їх профілю, перш за все, потрібно видалити шар пилу і бруду з поверхні. Так як на гладкій поверхні віконної конструкції не є мікротріщини і рельєфності, то процедура видалення пилу легко виконується за допомогою м’якої тканини, губки або ганчірки.

При догляді за вікнами не допускається застосування дряпають мочалок і чистячих засобів, що містять абразивну крихту, кислоту, ацетон, луг або розчинник. При їх використанні може істотно пошкодитися поверхню ПВХ профілю. Відмінним миючим складом вважається простий мильний розчин. Також можна скористатися спеціальними складами для догляду за пластиковим профілем.Прі виконанні доглядають процедур слід знати, що видаляти бруд в пластикових вікнах також необхідно в дренажних отворах профілю ПВХ, розташованих в нижній області вікна.

Для того щоб їх легко знайти, потрібно відкрити стулку. Необхідність проведення такого очищення полягає в тому, що потрапляє в дренажні канали пластикового профілю пил і бруд може накопичуватися, що загрожує засміттям. Саме тому необхідно періодично очищати дренажні отвори пластикового вікна.
При миття вікон в квартирі, слід приділяти особливу увагу гумовим ущільнювачам, розташованим по периметру стулок і рами, на яких покладається герметичність, тепло- і шумоізоляція. Тому потрібно стежити за їх станом — щоб вони були еластичними і не потріскалися. Для цього потрібно кілька разів на рік наносити на ущільнювачі трохи силіконової змазки, яка збереже еластичність їх гуми, надійно захищаючи від протягів і опадів.