Моя ХАТА

Кріоліполіз

Багато сучасних жінок, та чоловіків страждає через надлишкову вагу, але боротися з нею, без хірургічного втручання дуже важко, але вихід, звичайно, існує. Кріоліполіз, або, як його ще називають, кріоліпосакция, по суті своїй, це унікальна, інноваційна методика, за допомогою якої абсолютно безболісно можливо позбутися надлишкових жирових відкладень на тілі людини.

Ця методика має під собою основу лікування, за допомогою холоду. Фактично, косметологічна процедура полягає в тому, що при достатньому охолодженні жирових тканин, вони натуральним способом починають розсмоктуватись, та виводитись з організму.

Криолиполиз

Лише така оригінальна процедура, як кріоліполіз здатна допоїти абсолютно кожній людині стати більш впевненою в собі, завдяки перемозі над непотрібним, та мало естетичним надлишковим жиром. Причому, такий метод схуднення не буде потребувати від пацієнта ніяких фізичних зусиль, а тим більш, втрати дорогоцінного, для кожної сучасної людини, часу, та болісної відмови від улюблених «смаколиків». Крім того, процедура кріоліполізу є абсолютно безболісною, та безпечною для здоров’я всього організму людини.

Як проводиться кріоліполіз насправді

Переживати та боятися такої процедури, як кріоліпосакциія зовсім не треба, так як нічого страшного в ній і справді немає. Проводиться кріоліполіз за допомогою спеціального косметологічного приладу, з вакуумними насадками, які лікар-косметолог і прикладає до тіла пацієнта, в потрібних місцях. В цих м’ясцях значно знижається температура тіла, завдяки чому і запускається цілком природний механізм відмирання жирових клітин, який називається апоптоз. Якщо простими словами, то організм починає екстрено зігрівати охолодженні частини, запобігаючи їх переохолодженню, і активно розщеплює жирові клітини, перетворюючи їх на енергію.

Причому, після проведення процедури вам зовсім не потрібно проходи будь яку реабілітацію. Відсутність больових та навіть просто неприємних відчуттів – ще один плюс даного варіанта позбавлення від лишнього жиру. Вийшовши з кабінету, ви легко зможете відразу направитися на дулову зустріч, на роботу, або навіть на побачення, так як крім гарного гумору та самопочуття,Ю не будете відчувати ніякого фізичного дискомфорту. При цьому, процедура буде продовжувати впливати н6а ваш організм у надалі, на протязі 20-90 днів, коли організм буде продовжувати безболісно знищувати непотрібні жирові клітини.