Моя ХАТА

Обліпихова олія: лікувальні властивості

Лікувальні властивості обліпихова олія були вивчені багатьма університетами в пошуках унікального інгредієнта, який можна було б назвати універсальним в лікуванні різних недуг. Тепер можна сміливо заявляти, що обліпихова олія – зареєстрована косметичний засіб, що допомагає від багатьох проблем.

Це рослинний екстракт і компонент місцевої дії, що застосовується для оздоровлення шкіри і волосяних покривів, а також для прийому всередину при призначенні такого способу лікування. Обліпихова олія зроблено за технологією «безвідходного» сировини, де немає «зайві» складів і шкідливим для людини компонентів. Його тестували на вплив до раковим клітинам, з’ясовували стійкість організмів мікробного типу до попаданню масла в клітини і кров людини, і всі результати вражали вчених.Зміст

Чим корисно обліпихова олія – користь і шкода для людини

Облепиховое масло: лечебные свойства

Обліпихова олія містить протизапальні агенти, які присутні в ягідному складі, і вони допомагають зменшити симптоми та причини захворювання. В складі також присутні концентровані вітаміни, які загоюють шкіру при порізах, опіках і рубцях, прискорюючи процес загоєння. Обліпихова олія також є ідеальним рішенням для усунення сухості шкіри.

Масло також можна приймати перорально. Воно є відмінним способом для нормалізації роботи шлунка. В результаті можна уникнути запорів і нетравлення, особливо в період отруєння та зневоднення організму. Ви також отримаєте величезну дозу вітаміну С – в 12 разів більше, ніж міститься в одному апельсині.

Незамінні жирні кислоти, виявлені в обліпиховій олії, допомагають у запобіганні небажаного збільшення ваги. Ці твердження були підтверджені вченими. Також масло обліпихи веде до своїх витоків в заморські кущі, які росли біля гір і височин на берегах водойм. Вперше були знайдені в Гімалаях.

У той час як вилучення натуральних масел з багатих поживними речовинами рослин є досить новим процесом, тибетці насолоджуються медичними перевагами обліпихи протягом століть, зазвичай з допомогою чаїв і компресів із сушених ягід і листя.

На додаток до знайдених у складі биофлавоноидам, масло обліпихи також багате поживними речовинами, і містить майже 200 активних інгредієнтів, включаючи вітаміни:

 • A;
 • B1;
 • B2;
 • C;
 • D;
 • E;
 • K;
 • І жирні кислоти Omega-7.

Також вчені виявили основні напрями використання масла, і затвердили переважні показники компонентів. Тепер обліпихова масло можна застосовувати при наявності наступних проблем:

 • Масло обліпихи захищає від раку.

Печінка є найбільшим внутрішнім органом в організмі, і одна з ключових функцій – виводити токсини. Конкретна група токсинів, відомих як афлатоксини, створюються грибками, знайденими в ряді культур, споживаних у величезних кількостях, таких як кукурудза і арахіс. Ці афлатоксини були сильно пов’язані з раком печінки, і викорінення афлатоксинів може значно вплинути на профілактику раку печінки.

Згідно з дослідженням, опублікованим в «Science of the Poultry Science», курчата, які одержували олію обліпихи всередину, показали значне зниження концентрації афлатоксинів, виявлених у їх печінки, а також зниження несприятливих афлатоксинів.

 • Масло зберігає ясна сильними і здоровими.

Вже в 1939 році стоматологічні експерти стали помічати, що «негативи» впливають на живильне середовище. Рентген підсилює ризик розвитку патологій, які не пов’язані з вродженими захворюваннями. За словами Джеральда П. Куратолы, гостьового блогера для веб-сайту Dr. Oz Show, переважна кількість поживних речовин в обліпиховою ягоді робить його незамінним компонентом доброго здоров’я порожнини рота, сприяючи зберегти зуби здоровими, а ясна міцними без кровоточивості.

 • Надає шкірі здорове, молоде «сяйво».

Незважаючи на те, що це не може бути «чудодійним» ліками, є достатні докази того, що масло обліпихи може вирішити широкий спектр проблем з шкірою, починаючи від лікування побутових опіків, загоєння ран та запобігання прищів, сонячних опіків, дерматитів, екземи і навіть розтяжок. Було також показано, що це корисно для уповільнення впливу старіння.