Моя ХАТА

Оцінка автотранспорту, майна і нерухомості

Оцінка автотранспорту, майна і нерухомості

Сьогодні кожна сім’я має щонайменше один автомобіль. Інколи авто має кожен член сім’ї. Тому разом із цим виникла гостра потреба в експертах автотранспорту. Це ж саме стосується і ринку житла: все більше будується житлових квартир і будинків. Тому оценка недвижимости все більш необхідна власникам такого типу майна.

Оцінка сільськогосподарської техніки має багато свої унікальних умов і параметрів, особливостей у виконання розрахунків і аналітики. Комбайни мають свої унікальні параметри, а трактори і екскаватори відрізняються від зернозбиральної техніки. Тому багато корисного про таку послугу https://www.khoriv.kiev.ua/selskohozyajstvennaya-tehnyka-otsenka-prodazha/ читайте в цій статті, що була написана експертами компанії Хорив.

Оцінка колісних транспортних засобів, рухомого майна, а також інтелектуальної власності: торгових марок, програмного забезпечення, додатків, цінних патентів тощо

В наш час стрімко розвиваються комп’ютерні технології, програмування та забезпечення різноманітної техніки, девайсів і гаджетів. Всі ці розробки відносяться до інтелектуальної власності. Є також великий ринок цінних паперів та товару, що може знаходитись на складі компанії або ж перебувати в оберті.

Експертна незалежна і грошова оценка земли проводиться не тільки для фермерів. Замовниками такої роботи є юридичні особи, тобто бізнес та компанії. Також замовниками часто бувають фізичні особи або звичайні громадяни.

Ви продаєте свій власний автомобіль і не знаєте його реальну вартість? Тоді Ви можете власноруч визначити його ринкову вартість https://www.khoriv.kiev.ua/kak-opredelyt-ryinochnuyu-stoymost-avtomobylya/, прочитавши досить цікаву і корисну статтю на цю тему.

Оцінка майна у вигляді нерухомості всіх типів: житлової і комерційної

Нерухомість потребує визначення ринкової вартості. Адже робота, що була проведена із метою визначення ціни, вже може через місяць бути не актуальною. Потрібно постійно проводити нову аналітику і розрахунки.

Якщо Вам потрібна оценка автомобиля, то Вам допоможе компанія «Експертний центр».

Про те, як власноруч визначити середньо ринкову вартість житлового будинку чи квартири, Ви можете дізнатися в цій статті https://www.khoriv.kiev.ua/kak-sobstvennoruchno-opredelyt-ryinochnuyu-stoymost/. Прочитайте і правильно визначайте реальну середньостатистичну вартість Вашого майна.