Моя ХАТА

Основні чинники на які потрібно звертати увагу при покупці крана

Основні чинники на які потрібно звертати увагу при покупці крана

Купівля нового крана дозволяє не тільки полегшити роботу в умовах сучасної кухні, але і підвищити санітарію, так як з часом на внутрішній поверхні змішувачів обов’язково накопичуються бактерії і відкладення, здатні стати джерелом проблем зі здоров’ям. Купити новий кухонний кран буде максимально просто, якщо ви вирішили скористатися нашим каталогом продукції. Компанія має багаторічний досвід, завдяки чому їй вдалося зібрати великий каталог сантехніки, відомої своєю надійністю, довговічністю і міцністю.

Які кухнні змішувачі користуються популярністю ?

Надійний кухонний змішувач може відноситися до однієї з двох категорій:

  • вентильні;
  • важільні.

Вентильні крани підрозділяються на вироби з черв’ячної або з керамічної буксой. Важільні крани можуть мати кульову конструкцію або комплектуватися керамічними вкладками. Ціни на кухонний змішувач, представлений в нашому каталозі, приємно здивують навіть найвибагливішого покупця. Кульові крани сьогодні є рідкістю, але саме так багато продавців називають важільні конструкції всіх типів, чого не потрібно дивуватися.

Для кухні можна скористатися краном з висувним душем. Його особливість полягає в тому, що виливши крана доповнений міні-душем, довжина якого не перевищує 80 см. З його допомогою стає простіше доглядати за великими предметами кухонного начиння, які складно переміщати під напором води у випадку зі звичайним виливом. Ціна крана на кухню багато в чому залежить від тих матеріалів, які використовуються виробником.

Кран також може мати два виливу. Його корпус оснащений двома трубками, одна з яких дозволяє подавати технічну воду, а друга призначена для подачі питної води. Переключитися між режимами можна за допомогою важеля. Візуально такий кран практично не відрізняється від звичайних кранів з єдиним виливом. Традиційним матеріалом для виготовлення крана залишається латунь, покрита хромом.

Асортимент сантехніки постійно розширюється, що дозволяє підібрати і більш сучасні або розкішні варіанти. Наприклад, для багато оформленої кухні підійде золоте або платинове напилення на крані, вартість якого буде відповідною. Існують не менш якісні покриття, які відмінно копіюють текстуру золота або платини, дозволяючи заощадити при покупці. В інтернет-магазині https://sdplus.com.ua/kitchen-faucets ви зможете замовити міцний кран, який буде доставлений в стислі терміни.