Моя ХАТА

Пластикові вікна повинні бути в кожному домі

Пластикові вікна повинні бути в кожному домі


Сучасне пластикове вікно — це кілька важливих складових. Склопакет, віконний блок, ущільнювачі, фурнітура, система вентиляції і, звичайно ж, сливи. Зміна вікна передбачає і заміну старого відливу. Щоб прикрасити ваші нові пластикові вікна, можна купити спеціальні наклейки. Наклейка може містити в собі будь-який текст і малюнок, який ви тільки побажаєте. На перший погляд відливи здаються не такими важливими.

Але при цьому не варто забувати, що вони захищають нижній стик коробки вікна від несприятливих природних проявів. Якщо монтаж був виконаний не по технології, неграмотно, то є небезпека, що на конструкції з’явиться цвіль і грибок. У цьому випадку заміна відливу стане просто необхідна. Помилково вважати, що відливи можна поміняти і через деякий час після зміни вікна. Заміну варто проводити одночасно. Не виключено, що старий відлив виявиться меншим за розміром, ніж нова віконна система. Повторний монтаж стане неможливим, якщо з часом відбулася деформація. Важливо! Самостійно без відповідних знань і досвіду займатися заміною не варто. Це може привести до серйозних поломок. Тому краще відразу звернутися до фахівців. Відливи з різних матеріалів мають свої переваги. Наприклад, пластик краще гасить шум, а алюмінієві мають термін експлуатації більше 20 років. Зараз часто використовують відливи з оцинкованої сталі, що мають полімерне покриття. Але у них їсть недолік — з часом склад дощів стає все більш агресивним, тому такий відлив може змінити колір.

Відливи мідні зустрічаються набагато рідше. Їх головна перевага — довговічність. Існує кілька критеріїв вибору хорошого відпливу. Перш за все, варто звернути увагу на характеристики водонепроникності. З огляду на, що монтуються відливи зовні, вони повинні бути стійкі до сонячних променів. Важливий показник — стійкість до перепаду температур. В іншому випадку відлив може деформуватися з часом. Монтаж відливів — справа рук фахівців. Саме вони знають і якісно виконують весь комплекс робіт по правильному встановленню. Важливо тут точно виконати всі виміри, грамотно провести монтаж з дотриманням необхідної відстані без пустот і отворів.