Моя ХАТА

Прийом оплати в УСО

Тепер від теми надсилання повертаємося до вікна запису.

Зверніть увагу, що доки послуги не оплачені, клієнт відображатиметься червоним кольором. Навіть якщо після укладки він іще пішов на манікюр, Ви не забудете взяти з нього оплату ЗА УСІ надані послуги.

Щоб здійснити платіж, достатньо натиснути правою кнопкою мишки на потрібному клієнті та обрати команду «Поточна історія». Будуть показані послуги саме за поточний день. За кожною послугою буде видно її вартість, яка може бути як фіксованою та надаватися з прайсу, так і вказуватися в ручну, коли точна вартість заздалегідь невідома. Працювати можна з будь-якою валютою.

У випадку, коли під час надання послуги були витрачені якісь матеріали, їх можна вказати на спеціальній закладці «Товар». Якщо по якійсь процедурі заздалегідь відомо, які матеріали буде витрачено, їх можна додати до так званої калькуляції, і тоді вони постійно списуватимуться автоматично. А те, що буде витрачено понаднормово, завжди можна списати вручну.

Якщо якісь товари та матеріали не включені у вартість послуги, їх можна додати до рахунку на оплату, просто поставивши спеціальну галочку. Сума усіх матеріалів показуватиметься поряд з вартістю самої послуги. Далі буде розрахована загальна сума до оплати.

У комірці «Оплачено» поки що «нуль». Давайте виконаємо платіж. Для цього просто натискаємо «Оплатити». Програма усе сама розрахувала, нам лишається тільки обрати спосіб оплати: готівкою чи карткою. Найчастіше клієнти розраховуються готівкою, тому для забезпечення максимальної швидкості роботи цей спосіб оплати обрано за замовчуванням.

Зверніть уваги, що система підтримує також і інші види оплати: подарунковим сертифікатом або накопиченими бонусами. Бонуси — це іще один метод збільшення продажів салону. Клієнти, прагнучи накопичити більше бонусів, щоб потім ними розрахуватися, витрачають більше реальних коштів. До того ж, це все модно .. та сучасно!..

Від ліричного відступу повертаємося до нашої програми. Фактично, нам зараз потрібно просто натиснути кнопку «ОК». За нас усе зробила програма УСО!

Ось і все, оплату здійснено. Борг відсутній. Стрічка не виділена червоним кольором. А це значить — усе добре!

Здійснену за будь-якою послугою оплату Ви зможете переглянути у вкладці «Оплата». Підтримується також і змішана оплата, наприклад, клієнт частину послуги може оплатити бонусами, а частину — грошима.

Після прийому оплати можна роздрукувати квитанцію, це підвищує довіру до салону. Клієнт бачить, що суми не беруться «зі стелі». Послуги та матеріали показані окремо. Наочно видно: що і скільки коштує. Роздрукувати квитанцію можна як на стандартному принтері формату А4, так і на стрічці.

Ось так зручно побудована щоденна робота салону краси або перукарні. Усе легко .. та не вимушено!..

Але в той же час під час роботи у нашій перевіреній.. роками.. програмі.. Ви отримаєте ідеальний лад.. та цілковитий контроль над своїми справами!