Моя ХАТА

Витрати на ремонт квартири і прибирання потрібно планувати заздалегідь.

Витрати на ремонт квартири і прибирання потрібно планувати заздалегідь.

Якщо раптом ви запланували ремонт квартири, то продумувати різні заходи, такі як виконання ремонту, або прибирання після нього приміщення, вивезення меблів, або де перечекати цей нелегкий період, потрібно задовго до початку ремонтних дій. Спочатку необхідно ретельно підійти до питання фінансових можливостей і що конкретно планується відремонтувати.

Хтось обійдеться косметичним ремонтом, а кому-то необхідний капітальний. Тим більше не всі зможуть самостійно виконати без знань і навиком багато дій по зміні електропроводки, укладання паркету, зміні вікон і т.д. Звичайно, в цьому випадку найнята будівельна фірма вирішить поточні проблеми.

Але її також слід шукати заздалегідь за рекомендаціями знайомих, родичів або самостійно через інтернет, оголошення в спеціалізованих журналах. Ситуації бувають абсолютно різні. Кому — то пощастить і фірма по ремонту квартир виконає всі дії якісно і точно в строк.

Найкраще перечекати ремонтні заходи не в своїй квартирі, а в іншому місці, щоб не дихати пилом, що не чути шум. І, не заважати майстрам працювати одночасно в декількох кімнатах. Відповідно, контроль за діями підрядників також необхідний, але в межах розумного.

Ще один важливий момент повинен заздалегідь узгодити з приводу прибирання квартири після ремонту. Прибирання може бути виконана найнятої цієї ж будівельною фірмою або самостійно. Або найкраще з такою справою впорається клінінгова компанія. Наприклад, професіонали з багаторічним досвідом клінінгової компанії «Сервіс Майстер» виконають прибирання офісів, квартир, будинків. На сайті компанії розміщено всю інформацію, з якої ви можете ознайомитися і зробити замовлення прямо зараз.

Пролиті рідини на поверхні стін, стекол, підлог не завжди вдається відтерти до ідеального стану, не маючи під рукою потрібних коштів. А співробітники клінінгової компанії мають в своєму арсеналі сучасні миючі та чистячі засоби для прибирання, а також новітнє обладнання для чищення різних поверхонь і вміють все це застосовувати на практиці.

Адже зіпсовані поверхні, особливо дорогих і ексклюзивних матеріалів, при неправильній очищення не завжди піддаються відновленню. Тому, напевно, все таки варто довіряти професіоналам, які виконають всю необхідну роботу набагато швидше і якісніше.