Моя ХАТА

Запчастини до індустріальної та аграрної техніки марки John Deere

Запчастини до індустріальної та аграрної техніки марки John Deere

Щоденно ми бачимо роботу великої кількості техніки: на дорогах працюють катки і грейдери, в кар’єрах виконують важку роботу різноманітні екскаватори і навантажувачі, на полі комбайни збирають жито і овес. Всі вони беззаперечно роблять наше життя комфортним. Тому і запчасти Джон Дир мають бути доступними кожному фермеру, господарю, підприємцю.

На вали і півосі зосереджене велике навантаження. Особливо на ділянках із складним рельєфом, у поганих погодних умовах, а також при інших складних умовах можуть ламатися півосі. Їх Ви можете придбати ось тут: http://ru.khorivagroteh.in.ua/zapchasty-dlia-kombajnov/poluos-levaya-transmyssyy-z37933-kombajna-john-deere.

Запчастини для жатки зернозбиральних комбайнів Джон Дір: головки, планки, сегменти, коси, протиріжучі пальці, а також інші деталі для ремонту жаток

Всі запчасти John Deere мають бути якісними, відповідати каталоговим номерам, стандартним розмірам заводу, а також мають мати розумну ціну. Не обов’язково купувати оригінальну продукцію. Можна користуватися і вживаними деталями. Також слід звернути увагу на якісну фірмову продукцію.

Вибрати і замовити якісну піввісь до трансмісії комбайна чи екскаватора можна на цій сторінці: http://ru.khorivagroteh.in.ua/zapchasty-dlia-kombajnov/poluos-levaya-transmyssyy-z37933-kombajna-john-deere.

Великий спектр деталей для ремонту двигунів JOHN DEERE: вкладиші всі видів (шатунні, корінні, ремонтні), фільтри всіх типів (масляні, гідравлічні, паливні, повітряні), кільця, сальники, прокладки тощо

Фільтри потрібно міняти так само часто, як і на легкових автомобілях. Бажано, щоб їхня заміна проводилася навіть швидше. Адже уявіть, скільки пилу в полі чи в кар’єрі. Уявили, як швидко забивається повітряний фільтр? Теж саме із масляним фільтром, який відповідає за якісне тертя багатьох елементів двигуна.

Підібрати запчасти Massey Ferguson для навантажувачів, тракторів чи комбайнів, можна в магазині ТехМакАгро, який теж входить до групи магазинів ХАТ.

Великий вибір ходових ременів пропонує магазин ХоривАгроТех: http://ru.khorivagroteh.in.ua/druhye-zapchasty-k-sh-tehnyke/zapchasty-dlya-kombajnov-john-deere/remen-varyatornyij-z20823-kombajna-john-deere. На сайті цього магазину можна підібрати ремінь за його номером по каталогу, а також за його розмірами (довжиною, шириною).